دنیای آی تی | 24 آنلاین

ارزان ترین تلفن های همراه موتورولا عرضه می شوند

۲۳ فروردین ۱۳۹۶
دسته‌بندی نشده

اوایل امروز، شاهد تلفن همراه معرفی نشده از موتورولا بودیم که قرار است بعدا  تحت عنوان “Moto C” شناخته شود. علاوه بر مدل تلفن همراه “Moto C” نسخه دیگری از آن تحت عنوان “Moto C Plus” عرضه خواهد شد.

بنا به گزارشات، “Moto C” و “Moto C Plus” برای نخستین بار توسط موتورولا تولید و عرضه خواهند شد و قرار است ارزان ترین تلفن های همراه موتورولا تا به امروز باشند. این در حالیست که هنوز هیچ اعلامیه ای مبنا بر قیمت دقیق این دو مدل منتشر نشده است.

هر دو مدل تلفن همراه از موتورولا، “Moto C” و “Moto C Plus” بر روی سیستم عامل اندروید نوقا ۷ اجرا می شوند. و صفحه نمایش های ۵-اینچ آن ها به ترتیب در دو کیفیت متفاوت ۸۵۴ در ۴۸۰ و ۲۸۰ در ۷۲۰ در دسترس می باشند.

هر دو دستگاه تلفن همراه موتورولا توسط پردازنده ۴ هسته ای MediaTek قدرت یافته است و قابلیت اتصال LTE دارند. اگرچه “Moto C” تنها قابلیت پشتیبانی از شبکه تلفن همراه ۳G دارد.

از مشخصات تلفن همراه “Moto C Plus” می توان به رم ۱ یا ۲ گیگابایت، فضای ذخیره سازی قابل ارتقاء ۱۶ گیگابایت، دو دوربین ۸ و ۲ مگاپیکسل در عقب و جلو به علاوه فلش LED و باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر اشاره کرد. این باتری با توجه به سایر مشخصات تلفن همراه بسیار سخاوتمندانه انتخاب شده اند. و با یکبار شارژ مدت طولانی ای تلفن همراه را فعال نگه می دارد.

مشخصات تلفن همراه “Moto C” رم ۱ گیگابایت، فضای ذخیره سازی قابل ارتقاء ۸ یا ۱۶ گیگابایت و باتری ۲۳۵۰ میلی آمپر می باشد. تلفن همراه “Moto C” دارای دو دوربین ۵ مگاپیکسل (در عقب) و ۲ مگاپیکسل (در جلو) به علاوه فلش LED است.

هنوز از زمان در دسترس بودن و قیمت این دو مدل در اختیار نیست. پس به گوش باشید!

نوشته ارزان ترین تلفن های همراه موتورولا عرضه می شوند اولین بار در زوم تک پدیدار شد.