دنیای آی تی | 24 آنلاین

ریحون، تنها منویی که نیاز دارید!

۸ بهمن ۱۳۹۶

ریحون , ریحون، تنها منویی که نیاز دارید!, 24 آنلاین

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چه کارهایی را می‌توان به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری انجام داد؟ در گذشته، درست زمانی که خبری از اینترنت و گوشی‌های هوشمند نبود، تمام کارها به صورت عملی و با مرجعه حضوری انجام می‌شد؛ از جابه جایی پول و فعالیت‌های بانکی گرفته تا خرید کالا و رفتن بازار‌های شهر، ازجمله کارهایی است که نیاز به رفت و آمد در خیابان‌های شهر داشت؛ اما امروزه با پیشرفت فنآوری و همه گیر شدن گوشی‌ها و سامانه‌های هوشمند، همه چیز دست خوش تغییرهای زیادی شده است. دیگر انجام تراکنش‌های بانکی و یا خرید کالا در بیشتر مواقع، به صورت آنلاین انجام می‌شود؛ به طوری که تنها با چند کلیک روی گوشی هوشمند، می‌توانید کارهای بانکی، بررسی انتخاب و خرید کالا، و یا سفارش غذای خود را از میان کلی منوی رستوران، با گوشی هوشمند خود و به کمک سامانه‌های هوشمند انجام دهید.

ریحون , ریحون، تنها منویی که نیاز دارید!, 24 آنلاین

سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون، با بیش از ۲۵۰۰ رستوران، امکان سفارش غذا در رشت، تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز و تبریز را فراهم کرده است؛ همچنین به تازگی امکان سفارش غذا در قزوین هم ممکن شده است؛ در نتیجه کاربران دو شهر رشت و قزوین هم از این پس می‌توانند به کمک ریحون، در سریع ترین زمان و ساده ترین شکل ممکن، سفارش غذای خود را به صورت آنلاین ثبت کنند.

ریحون , ریحون، تنها منویی که نیاز دارید!, 24 آنلاین

در ریحون دیگر نیازی به پرداخت وجه نقد نیست؛ چرا که هزینه غذا به صورت آنلاین پرداخت می‌شود. ریحون در کنار وب سایت بسیار کاربردی، یک اپلیکیشن خیلی خوب هم دارد که از طریق سامانه‌های گوگل پلی، بازار و سیب اپ، برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل دانلود است. به کمک اپلیکیشن ریحون، شما می‌توانید رستوران‌های اطراف خود را پیدا کرده و از میان آنها، بسته به تنوع غذایی مورد نظر، غذای خوشمزه خود را انتخاب کنید و پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، خوشمزه خود را در محل مورد نظر دریافت کنید.

ریحون , ریحون، تنها منویی که نیاز دارید!, 24 آنلاین

 از دیگر قابلیت‌های ویژه ریحون می‌توان به تیم پشتیبانی این سامانه اشاره کرد؛ تیمی که از آغاز تا پایان و حتی بعد از دریافت غذا، همراه شما خواهد بود. به کمک سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون، از میان منوی عکس دار بیش از ۲۵۰۰ رستوران، به آسانی غذایان را انتخاب کرده و و بعد از ثبت سفارش، غذای خوشمزه خود را در محل دلخواه دریافت کنید.

مطالعه‌ی این مقاله برای شما مفید بود؟ اگر توانستیم با این آموزش نیازتان را رفع کنیم، در صورت تمایل می‌توانید با هدیه‌ی مبلغی اندک، ما را در انتشار آموزش‌های رایگان بیشتر یاری داده و بدین ترتیب شما نیز سهمی در ادامه‌ی این کار ارزشمند داشته باشید ?

پس از انتخاب مبلغ و کلیک روی دکمه‌ی به درگاه بانک منتقل خواهید شد، پرداخت از طریق تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب امکان پذیر است.

تمام حقوق قالب و محتوای سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری غیر قانونی و بدون اجازه از سایت پیگرد قانونی دارد
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد