دنیای آی تی | 24 آنلاین

۲۴ آنلاین – تاکید بر فتنه‌گری دشمن به وسیله عملیات روانی

۳۱ شهریور ۱۳۹۶

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۶

 

 

دومین روز از اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری برگزار شد

تاکید بر فتنه‌گری دشمن به وسیله عملیات روانی

دومین روز از سومین اجلاسیه رسمی دور پنجم مجلس خبرگان رهبری دیروز به ریاست آیت‌الله جنتی و حضور اعضای مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
اعضای خبرگان پس از گذراندن نوبت صبح این اجلاس نماز ظهر و عصر را به امامت آیت‌الله موحدی‌کرمانی اقامه کردند. همچنین اختتامیه سومین دوره اجلاس خبرگان رهبری نیز دیروز عصر در محل مجلس قدیم برگزار شد. همچنین دیروز کلیات طرح افزایش تعداد کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری تصویب شد.
به گزارش فارس، طرح افزایش تعداد اعضای کمیسیون‌های سیاسی – اجتماعی و پاسداری و حراست از ولایت فقیه پس از بحث و بررسی تصویب و پس از تصویب آن برای انتخاب اعضای جدید، رأی‌گیری به عمل آمد.
همچنین طرح افزایش تعداد کمیسیون‌ها پس از بحث و بررسی در صحن اجلاس و تصویب کلیات، جهت بررسی جزئیات و کار کارشناسی بیشتر به کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس خبرگان رهبری ارجاع شد

تلاش برای ناامیدی نسبت به ارزش‌های انقلاب
نماینده مردم استان خراسان رضوی در مجلس خبرگان با بیان اینکه دشمن همیشه فتنه را از طریق نفوذ در جریان‌های مقابل انجام نمی‌دهد، گفت: در بعضی موارد فتنه به وسیله عملیات روانی در خودی‌ها صورت می‎گیرد و در بین عناصر انقلابی نسبت به ترویج ارزش‌های انقلاب ایجاد ناامیدی می‎کند.
آیت‌الله علم‌الهدی در سخنرانی پیش از دستور خود با تبریک ریاست آیت‌الله هاشمی شاهرودی بر مجمع تشخیص مصلحت نظام و انتصاب برخی اعضای مجلس خبرگان در این مجمع، ارتحال آیت‌الله معصومی نماینده ۴ دوره مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان را تسلیت گفت و از شخصیت علمی و مبارزاتی وی،‌ تجلیل کرد.
وی در ادامه به موضوع «فتنه» پرداخت و گفت: فتنه‌گران با شایعه‌سازی مبنی بر تغییر ذائقه مردم نسبت به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب،‌ در بین عناصر انقلابی نسبت به ترویج ارزش‌های انقلاب ایجاد یأس و ناامیدی می‎کنند. وی افزود: دشمن‌ ظهور حرکت‌های غیرارزشی و مروج فساد را عادی جلوه داده و از برخورد جوانان مؤمن و انقلابی با پدیده‌ها و مظاهر فساد پیشگیری می‎کند.
نماینده مردم استان خراسان رضوی در مجلس تصریح کرد: مردم همچنان روحانیت را مرجع اجتماعی خود می‎دانند و معتقد است روحانیت همچنان می‎ تواند در تمام مسائل اجتماعی و دینی،‌ جایگاه اثر گذار خود را داشته باشد و این از فتنه دشمن است که روحانیت را سوژه عملیات روانی خود قرار داده تا به خیال خام خود از فعالیت‌ها و مجاهدات جامعه روحانیت در تقابل با منکرات شرعی و دفاع در برابر تهاجم به ارزش‌های دینی باز بدارد و در نتیجه مقام ولایت تنها مانده و عموم هجمه‌ها به ستون خیمه نظام متوجه گردد.

دنیازدگی بعضی از مسئولین اسباب آزردگی مومنین را فراهم می‌کند
در همین حال نماینده مازندران در مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از تحمیل هزینه‌های زائد و تشریفاتی به بیت‌المال‌ گفت: دنیازدگی بعضی مسئولین و بروز اختلافات طبقاتی دور از حد انتظار اسباب آزردگی مومنین و نیروهای حزب‌اللهی را فراهم می‌سازد.
حجت‌الاسلام علی معلمی در نطق پیش از دستور خود تشکیل نظام جمهوری اسلامی را فرصت استثنایی دانست و گفت: اگر سری به مرزهای کشور بزنیم زحمت فوق‌العاده و رنج طاقت‌فرسای مرزداران غیور را حس خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: این عزیزان از عدم توجه مسئولین به مسائل مرز و مرزداران گله‌مند بودند، اما به عشق ولایت و دلدادگی به فرماندهی معظم کل قوا به کارشان ادامه می‌دهند؛ این درحالی است که متاسفانه عده‌ای با دریافت حقوق‌های نجومی‌شان چهره نظامی را مخدوش می‌کنند.
حجت‌الاسلام معلمی بیکاری جوانان نیز از نکاتی دانست که انواع فساد را در جامعه به دنبال دارد و اظهار داشت: دشمن با بهره‌برداری سوء از اینگونه مسائل در انقلاب و باورهای مردم رخنه می‌کند.
وی همچنین با نقدعملکرد برخی بانک‌ها خواستار اصلاح شیوه‌های وصول مطالبات از طرق قانونی در راستای احیای حقوق مردم شد.

 

Share/Save/Bookmark